Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 390631

Apartmán - Hotel Jítrava ****

Poloha
rodinný hotel se nachází nedaleko silnice mezi Českou Lípou a Libercem, v podhůří Lužických hor. V blízkosti památek: zámek Lemberk, hrad Grabštejn, Jablonné v Podještědí, Ještěd a další.
Vybavení
Apartmán Hotel Jítrava je tvořen hlavní budovou, kde se nachází stylový hostinec U podkovy, wellness centrum (masáže, whirlpool, pára, aromaterapie), hotelové apartmány, výtah, Wi-Fi, posilovna, tenisové kurty, petanque a kroket, příjemné venkovní posezení a venkovní zázemí pro děti, zapůjčení kol, v blízkosti golfové hřiště. Projížďky kočárem.
Ubytování
Vkusně a stylově vybavené apartmány se nacházejí v prvním a druhém poschodí. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem, základním nádobím a ledničkou. Některé apartmány jsou mezonetové a do ložnice vedou příkřejší schody. WC, sprcha, TV, fén.
Stravování
Snídaně – bufetovým způsobem. Večeře je možné zajistit na místě výběrem z jídelního lístku v Hostinci U podkovy, který je známý výbornou kuchyní – vlastní bio chov, kvalitní vína, dobré pivo.
Středisko
Rýnoltice - Jítrava
Koupání
koupaliště v Jablonném v Podještědí, Aquapark Babylon – Liberec.
Parkování
u hotelu bez poplatku.
Tipy pro správnou volbu
▪ turistika, cykloturistika
▪ v okolí historické památky
▪ příjemná rodinná atmosféra
▪ vhodné i pro rodiny s dětmi
▪ volný vstup do wellness v určených časech
Program
Wellness víkend: pro 2 osoby za 4950,- Kč obsahuje: 2x ubytování, 2x snídani, láhev sektu na pokoj, masáž na 45 min. pro každého, 1 hodina ve wellness – sauna, whirlpool, pára pro každého.
Sport a pohoda: pro 2 osoby za 5750,- Kč obsahuje: 2x ubytování v luxusním apartmánu,2x snídaně, 2 hodiny tenisu pro každého, 45 min. masáže pro každého, 1 hodina ve wellness – sauna, whirlpool a pára pro každého, zapůjčení horských kol, vybavení na petanque a kroket.
GPS
50.7923786N, 14.8553822E
Ubytovani dle programu
Parkování u hotelu bez poplatku.
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...