Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 621484

WELLNESS & SPA HOTEL VILLA REGENHART ****

Poloha

Citlivou renovací se podařilo vrátit neobarokní vile její bývalou slávu. Dochovaly se základní neobarokní, neorenesanční i secesní prvky, které byly doplněny starožitným nábytkem ve společenských prostorách. Jedna z nejkrásnějších vil Jeseníku, Villa Regenhart, spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness centrem. Wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4–6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. V hotelu se nachází restaurace, kde je kladen na srdce vysoký standard služeb, maximální komfort a spokojenost zákazníka. Můžete se zde těšit na tradiční české i mezinárodní pokrmy. Vaření je výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Šéfkuchař se svým týmem neustále pracují na nových specialitách, kterými potěší vaše chutě. K hotelu patří také venkovní terasa a rozlehlý park. Pro výlety do blízkého okolí vám rádi zprostředkujeme zapůjčení jízdního kola, v zimě lyží nebo snowboardu.

V nejbližším okolí se nachází Priessnitzovy léčebné lázně – za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Vincenzi Priessnitzovi.

Ubytování

Všechny pokoje a suity disponují Wi-­Fi připojením, satelitní TV, moderním nábytkem a vlastní koupelnou vybavenou vanou nebo sprchou. Ubytování ve 4 kategoriích pokojů: Executive, Superior, Junior Suite a Deluxe Suite. Do pokojů Superior, Junior Suite a Deluxe Suite lze přidat až dvě přistýlky. Pokoje Executive mají jednu místnost a ostatní typy pokojů se skládají ze dvou místností.

Slevy

Parkování na hotelovém parkovišti zcela zdarma.

Cena zahrnuje

Prodloužený víkend

Káva se zákuskem na přivítanou, 1× masáž střídavě horkými a studenými lávovými kameny v délce 30 minut, 1× perličková koupel s přísadou dle výběru, 1× bahenní zábal z Mrtvého moře (záda, šíje, ruce) v délce 40 minut, volný vstup do hotelového wellness po celou dobu pobytu – parní, finská a solná sauna, relaxační bazén s vodopádem, odpočinková zóna s lehátky, župan a pantofle připraveny při příjezdu, Wi-Fi a parkování v areálu hotelu.

Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.

Parkování na hotelovém parkovišti zcela zdarma.

Cena nezahrnuje
  • Dětská postýlka
23.11. (Čt) - 26.11. (Ne) 2017 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Lůžko v pokoji Executive
Snídaně
Vlastní
-2 640 Kč Rezervace
Lůžko v pokoji Executive
Polopenze
Vlastní
-4 245 Kč Rezervace
24.11. (Pá) - 26.11. (Ne) 2017 - 3 dny, 2 noci
Lůžko v pokoji Executive
Snídaně
Vlastní
-1 760 Kč Rezervace
25.11. (So) - 02.12. (So) 2017 - 8 dní, 7 nocí
Lůžko v pokoji Executive
Snídaně
Vlastní
-6 160 Kč Rezervace
30.11. (Čt) - 03.12. (Ne) 2017 - 4 dny, 3 noci
Lůžko v pokoji Executive
Snídaně
Vlastní
-2 640 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Vytvářím objednávku...