Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 375576

Apartmány SCHÖNBLICK MOUNTAIN RESORT ****

Poloha
Apartmánový komplex několika budov v moderním alpském stylu se nachází asi 200 m od centra Raurisu. Z komplexu je krásný výhled na panorama Alp s Národním parkem Vysoké Taury.
Vybavení
Recepce, WI-FI v recepci (za poplatek), bar, bar s rychlým občerstvením, vnitřní bazén propojený s venkovním, fitness, sauna, parní komora, vířivka. Parkování možno před objektem nebo v garáži (na vyžádání).
Ubytování
Apartmány pro 4-6 osob se třemi místnostmi (2 ložnice, jedna s francouzským dvoulůžkem 1,40 m širokým, druhá s palandou nebo dvěma lůžky a 1 obývací místnost s rozkládací pohovkou 1,20 m širokou), vybaveny jsou vlastním příslušenstvím, kuchyňkou s nádobím, sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, kabelovou televizí, WIFI za poplatek a mají balkon nebo terasu. K dispozici též apartmány pro 4-8 osob.**
Stravování
Bez stravování.
Středisko
Rauris
Apartmány
Apartmány pro 4-6 osob se třemi místnostmi (2 ložnice, jedna s francouzským dvoulůžkem 1,40 m širokým, druhá s palandou nebo dvěma lůžky a 1 obývací místnost s rozkládací pohovkou 1,20 m širokou), vybaveny jsou vlastním příslušenstvím, kuchyňkou s nádobím, sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, kabelovou televizí, internetem (za poplatek) a mají balkon nebo terasu. K dispozici též apartmány pro 4-8 osob.
Sport a zábava
Vysokohorská turistika, cykloturistika. Možnost výletů do okolí - Národní park Vysoké Taury, Bad Gastein, Zell am See, Kaprun, Grossglockner a další.
Tipy pro správnou volbu
- výhodná poloha k turistice v NP Vysoké Taury
- skvělá cena
Ubytovani dle programu
-povinný poplatek za závěrečný úklid cca 70-50 EUR/apartmán (platba na místě)
-povinná pobytová taxa cca 2 EUR/osoba/den, děti do 15 let zdarma (platba na místě)
-vratná kauce cca 50 EUR/apartmán (platba na místě, v hotovosti)
-ložní a koupelnové prádlo cca 8 EUR/osoba (povinná platba na místě)
-malá zvířata povolena za poplatek cca 10 EUR/den (platba na místě)
Akce 7=6 v termínech 18.6.-1.7., 27.8.- 21.10.2017
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...