Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 576574

Holiday Village Tatralandia zkrácené pobyty 2016

Poloha
Zažijte dětskou radost a neobyčejná dobrodružství, ubytujte se stylově as fantazií v pohádkovém světě v Tatralandii. Ubytování Holiday Village Tatralandia vám poskytne místo pro nezapomenutelnou dovolenou na Liptově , relax a zábavu zároveň uprostřed Slovenská hor přímo v komplexu Aquaparku Tatralandia a Funpark Vyberte si jeden z tří typů chatek v našich 11 tematických osadách . Vychutnejte si sklenku dobrého vínka ve vinařské osadě , nebo se se svou polovičkou vyberte do Romantické zahrady . Zavzpomínejte na dětské časy v opravdovém skautských táboře, v Indiánské či westernovém osadě , buďte v centru dění a sportujte si v Central Parku , dopřejte dětem nejkrásnější prázdniny v Dětském lentilkovom světě. Ubytování u nás přímo v komplexu Aquaparku Tatralandie se stane místem, kde se budete jistě rádi vracet s celou rodinou.
Ubytování
Apartmán typ A (4+1) - ložnice se čtyřmi lůžky umístěna na patře a společenská místnost v přízemí s možností další přistýlky, která je určena pro jednu osobu. Bungalov B (3+1) - ložnice se třemi lůžky a společenská místnost v přízemí s možností přistýlky, která je určena pro jednu osobu. Chatka C (7+1) - sestává z jedné 4 - a jedné 3-lůžkovém ložnice umístěných na nadzemním podlaží a společenské místnosti v přízemí. Každý bungalov a apartmán má k dispozici společenskou místnost se sezením (některé s krbem), SAT TV, rádio, telefon, kuchyňský kout, ledničku, sprchu, WC, elektrické topení a letní terasu (některé s balkonem). Každá osada (apartmány i sruby) je vybavena stylovým venkovním krbem, resp. ohništěm pro barbecue, dětskými hřišti a sportovišti.
Cena zahrnuje
Ubytování
Snídaně
DPH
Cena nezahrnuje
Pobytová taxa placena na místě 1 €/os./ den
večeře dospelý na osobu na noc
večeřě dítě na osobu na noc
Fakultativní nabídka
Národní park Nízké Tatry (NAPANT) je nejrozlehlejší slovenský národní park, rozprostírající se na středním Slovensku. Jeho největší atrakcí jsou četné krasové jevy s více jeskyněmi. Nejkrásnějšími dolinami Vás provede několik stovek kilometrů značených turistických tras a naučných stezek. Na hřeben s výhledem na celé Slovensko Vás vyvezeme dvěma lanovkami, odkud se můžete vydat na různé vysokohorské túry nebo si s instruktorem vyzkoušet Nordic Walking. Demänovská dolina je nejznámější a nejkrásnější dolina Nízkých Tater. Má délku 15 km a je hlavním centrem cestovního ruchu na sever od hlavního hřebene. Jasná byl původně název částí horních partií Demänovské doliny a postupně se rozšířil na další části doliny (okolí Vrbického plesa, Záhradky). Leží ve vlastním chráněném území NAPANT-u.
Okolí Nízkých Tater je bohaté na historické a kulturní památky. Mezi ně patří Hrad a kaštiel Liptovský Hrádok, Hrad Likava, Liptovský hrad, historické jádro obce Hybe a kostely - celodřevěný artikulární kostel v obci Svatý Kříž, Kostel všech svatých Ludrová, stejnojmenný kostel v Hybiach av téže dedinek i Evangelický kostel.
Region Liptov má bohatou historii a tak se na jeho území nachází několik open air muzeí tzv.. skanzenů - Keltské muzeu Havránok při Liptovské Mare, Muzeum liptovské dědiny Pribylina, Rolnický dům Vlkolínec, Mlýny - Oblazy - komplex vodních mlýnů nedaleko vesničky Huty. O historické minulosti Liptova se dozvíte více i díky četným muzeím a galeriím.
V okruhu 50 km od hotelu se nacházejí další čtyři národní parky, které stojí za prozkoumání: Pieniny, Slovenský Ráj, Vysoké Tatry a Národní park Vysoké Tatry - Polsko.
Na Slovensku se nachází více než 5000 jeskyní a 1500 termálních pramenů. V dostupné vzdálenosti, do hodiny dojezdem autem, od našich hotelů se nachází Belianská jeskyně, Dobšinská ledová jeskyně, Važecká jeskyně, Demänovská ledová jeskyně, Demänovská jeskyně svobody.
Střediska ve Vysokých a Nízkých Tatrách nabízejí více než 50 kilometrů sjezdovek, moderní infrastrukturu, síť restaurací, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu. Největší z nich je středisko v Jasné, vzdálené jen pár metrů od hotelu.
Slevy
Dítě do 5 let zdarma
26.09. (Út) - 29.09. (Pá) 2017 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v apartmánu A / bungalovu B při obsazení dvěma osobami
Snídaně
Vlastní
-1 500 Kč Rezervace
26.09. (Út) - 30.09. (So) 2017 - 5 dní, 4 noci
Osoba v apartmánu A / bungalovu B při obsazení dvěma osobami
Snídaně
Vlastní
-2 000 Kč Rezervace
29.09. (Pá) - 02.10. (Po) 2017 - 4 dny, 3 noci
Osoba v apartmánu A / bungalovu B při obsazení dvěma osobami
Snídaně
Vlastní
-1 500 Kč Rezervace
29.09. (Pá) - 03.10. (Út) 2017 - 5 dní, 4 noci
Osoba v apartmánu A / bungalovu B při obsazení dvěma osobami
Snídaně
Vlastní
-2 000 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Zlíntour trips s.r.o IČO: 26949725
Vytvářím objednávku...