Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 969578

HOTEL BLURELDA ***

Termín: 22.05. (So) - 29.05. (So) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 6 505 Kč

  • Exotika
Poloha
HOTEL BLURELDA 
Hotel se nachází v klidné vedlejší ulici kolmo na hlavní promenádu přímo v centru Silvi Marina ve vzdálenosti asi 70 m od písečné pláže. Hotel má vlastní soukromou pláž, plážový servis (slunečník, polohovací křeslo, lehátko) je pro hosty hotelu v ceně. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, pro skupiny i jednotlivce. Od delegátské kanceláře je hotel vzdálený 450 m. V blízkosti hotelu je malý lunapark, každý čtvrtek je poblíž trh.
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, terasa. WiFi v celém hotelu. Parkování v oploceném dvoře (omezený počet míst, klíče od auta musí zůstat na recepci) za poplatek 10 EUR/den, další parkovací místa v okolí hotelu. Půjčení kol za poplatek 3 EUR/ hod. Malý pes povolen (na vyžádání, za poplatek cca 20 EUR/den, nesmí ale na soukromou pláž).
Ubytování
Dvoulůžkové  až pětilůžkové pokoje: koupelna s WC, klimatizace (poplatek 6 EUR/den), TV, telefon, lednička (poplatek 5 EUR/den), fén. Trezor je k dispozici v recepci. Osoby na 3. až 5. lůžku mají slevu. Pokoje mají balkón (kromě 2). Jednolůžkové pokoje jsou za příplatek. 
Stravování
Snídaně nebo polopenze (snídaně + večeře) nebo plná penze (snídaně + obědy + večeře).
Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr ze dvou menu, voda v ceně.

V ceně
Pobyt v hotelu s vybraným stravováním a případnou dopravou, spotřeba energie, plynu a vody, úklid, plážový servis, služby delegáta (kromě období 31.07. - 20.08.).

Pobyt: sobota - sobota.
Slevy
Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 
Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY: Pobytová taxa: cca 0,50 EUR/os. od 15 let/den (max. 10 dní pobytu).
Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:

Klimatizace: 6 EUR/den.
Lednička v pokoji: 5 EUR/den.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 30.07. a od 21.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 15 let platí pobytovou taxu cca 0,50 EUR/os./den (max. 10 dnů). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.
Popis letoviska:
SILVI MARINA
Jedno z nejnavštěvovanějších letovisek provincie Abruzzo leží asi 13 km severně od Pescary, největšího města kraje Abruzzo. Silvi Marina je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky. Samozřejmě nechybí dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit dodávají tomuto středisku kopce v pozadí s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích. Nedaleko odtud je Abruzský národní park, jehož návštěvou si lze zpestřit pobyt u moře. Každý čtvrtek se v městečku konají trhy. Letoviskem prochází železniční trať. Díky své výhodné poloze, čistému moři a plážím se zlatavým pískem je Silvi Marina nazývána „perlou abruzského pobřeží “.
Doprava:
Autobusová doprava - cena: 2.990 Kč
Doprava je zajištěna v období 28.05. - 01.08. a 20.08. - 26.09. 2021.
Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

VILLAGGIO EUROPA UNITA - POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě. 
Cena dopravy 2.990 Kč/os. platí při zakoupení obousměrné dopravy a  je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.

Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních/dopoledních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve odpoledních hodinách (cca 16:00 - 17:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách. 
Delegátské služby:

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 01.08. a od 22.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
15.05. (So) - 29.05. (So) 2021 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-12 995 Kč
Vybrat termín
Osoba na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-23 395 Kč
Vybrat termín
Osoba na lůžku další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-31 185 Kč
Vybrat termín
22.05. (So) - 29.05. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
Osoba na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6 505 Kč
Vybrat termín
Osoba na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-11 695 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoSilvi Marina
HotelHOTEL BLURELDA
Osoba na lůžku
Termín22.05.2021 - 29.05.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Vytvářím objednávku...