Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 968466

Portugalsko - země mořeplavců

Termín: 01.05. (So) - 07.05. (Pá) 2021

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / 35 (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 29 205 Kč

Portugalsko - země mořeplavců

S námi až na konec světa.
Program se absolvuje ve skupince 8 účastníků.
Lisabon – Sintra – Evora – Algarve

Nádherná přístavní města, nepřeberné množství památek a krásné pláže. To vše, a ještě mnohem víc na vás čeká v zemi na konci světa. Portugalsko se může pyšnit velmi dlouhou a bohatou historii. Portugalsko se může pyšnit nekonečným množstvím nádherných a významných památek, které jsou rozptýleny po celé zemi. Nejsou to však jen krásné památky, které z Portugalska činí zajímavou zemi. Za zmínku stojí také krásné pláže, skalnatá pobřeží a úchvatná příroda. Pěstování oliv a výroba portského vína zde mají dlouholetou tradici.

Program
:

1. DEN


Odlet z Prahy v 6.00 hodin, přílet do Lisabonu v 8.30 hodin. Přesun na hotel.LISABON – prohlídka historického centra. Dvoupatrové autobusy Hop on – Hop off (3 okruhy vč. Tram + výtah S. Justa) na 48 hodin v ceně zájezdu. Na náměstí Praco de Comercio, kde se nachází socha Josefa I. a je z nábřežní promenády nádherný výhled na řeku Tejo nastoupíme do historické tramvaje a vyjedeme do čtvrti Alfama, kde si prohlédneme hrad Castelo de Sáo Jorge, odkud je nejhezčí výhled na Lisabon. V rámci prohlídky hradu je ve věži Torre de Ulysses projekce Camera Obscura. Prohlédneme si klášter Sao Vincente a katedrálu Sé ze 12. století.2. DENBelém / Baira Alto (Bus Hop on – Hop off)LISABON – po snídani okružní jízda Lisabonem, dvoupatrový autobus nás na doveze na nejzajímavější místa v Lisabonu. Belém: Klášter sv. Jeronýma, Belémská věž, která sloužila jako pevnost a maják a památník mořeplavců. Odpoledne okruh moderním Lisabonem, možnost výstupu u lanovky, která byla postavena u příležitosti EXPO ´98. Dále možnost návštěvy delfinária (15% sleva).Večer výjezd výtahem S. Justa nebo pozemní lanovkou do čtvrti Baira Alto, kde je možné povečeřet v některé z typických portugalských restaurací nebo poslechnout živou hudbou ve stylu fado (fakultativně), případně se procházet úzkými uličkami. Krásný je výhled z Miradouro de Sao Pedro do čtvrti Baixa.3. DENSintra/ Estoril /Cascais/ Guincho / Cabo da Roca (100 km)Po snídani odjezd do SINTRA (UNESCO), prohlídka Palácio Nacional da Pena (turistika v přilehlém lesoparku s exotickou vegetací), Cascais – prohlídka bývalé rybářské vísky, nynějšího turistického letoviska. Zastávka v ESTORIL, známé díky bývalému okruhu F1 a kasinu. Letovisko Guincho s dlouhou pláží se surfaři čekající na tu vysokou vlnu. Celodenní výlet zakončíme na CABO DA ROCA – nejzápadnější bod evropského kontinentu (možnost turistiky na útesech) při dobrém počasí až do západu slunce.4. DENEvora / Algarve (300 km)Po snídani odjezd do EVORY. Návštěva tohoto města, které bývalo residencí mnoha portugalských králů, zahrnuje prohlídku náměstí Geraldo, kostela sv. Františka a jeho kostěné kaple a římského chrámu. ALGARVE – jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy.5. DENLagos / Cabo de San Vincente (60 km)Návštěva CABO DE SAN VINCENTE – nejjihozápadnější výběžek Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozeklaného skalnatého pobřeží u LAGOSU.
Odpoledne volno na pláži6. DENAlgarve / Lisabon (320 km)Dopoledne volno v poledne přesun do Lisabonu: Dokončení prohlídky města. Jižní břeh řeky Teja – rozhledna na Cristo-Rei se sochou Krista, pobřeží Costa de Carica. Přesun na letiště7. DENPřílet do Prahy ráno v 6 hodin.
Cena zahrnuje
letenka Praha – Lisabon a zpět včetně všech poplatků
Cena nezahrnuje
vstupné do jednotlivých objektů dle programu
01.05. (So) - 07.05. (Pá) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Letecky/35
-First minute29 205 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoLisabon
HotelPortugalsko - země mořeplavců
Cena za osobu
Termín01.05.2021 - 07.05.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místo35
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Hoška Tour IČO: 43518621
Vytvářím objednávku...