Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 970215

Silver Beach - Kos ***

Termín: 28.09. (Út) - 05.10. (Út) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: Light All Inclusive

Cena: 13 068 Kč

Popis hotelu

Poloha
Komorní hotel Silver Beach se nachází na jižním pobřeží ostrova Kos, cca 450 m od centra půvabného přístavního města Kardamena. V okolí jsou restaurace, kavárny, bary a obchody. Nejbližší zastávka městské hromadné dopravy se nachází cca 450 m. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 8 km.

Pláž
Hotel Silver Beach se nachází pouhých cca 20 metrů od písečné pláže v Kardameně. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek (zdarma při minimální konzumaci v baru ve výši min. 10 EUR), plážové osušky zdarma (nutná záloha).

Vybavení
Klimatizovaná 24h recepce s lobby, úschovna zavazadel, trezor. V hotelu je venkovní bazén a dětský bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky - zdarma). Jídelna, kde se podávají snídaně, restaurace Symposium, kavárna v lobby s terasou s výhledem na moře, bar u bazénu s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a občerstvení (sendviče, pizza, tortilly). Parkoviště - zdarma. Hotel není přizpůsoben pro osoby se zdravotním postižením. Hotel neakceptuje domácí zvířata. Za příplatek: půjčovna automobilů a jízdních kol, směnárna, prádelna.

Pokoje
Hotel Silver Beach má 64 pokojů ve dvou budovách. V nabídce jsou standardní pokoje (s výhledem do zahrady) a pokoje typu Superior (s bočním výhledem na moře, s možností jedné přistýlky), stejně jako prostornější rodinné pokoje (výhled do zahrady, možnost ubytování max. 4 osob). Pokoje mají balkon nebo terasu se židlemi. Jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací (za příplatek cca 40 EUR/týden), mini ledničkou, satelitní TV, telefonem, koupelnou s WC a sprchou. Vysoušeč vlasů a dětská postýlka je k dispozici zdarma, na vyžádání. Dítě je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

Strava
Snídaně formou bufetu s řeckým koutkem. Za příplatek večeře nebo obědy a večeře v restauraci. Nabídka baru za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Silver Beach neorganizuje animační program. Zdarma: stolní tenis. Za poplatek: kulečník.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://silver-beach.eu

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komorní hotel v turisty oblíbené Kardameně, v atraktivní lokalitě nedaleko pláže. Doporučujeme těm, kteří si cení dobrý poměr kvality a ceny.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź a Wrocław. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady .

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7, 10, 11 nebo 14 nocí, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje místní turistický poplatek ve výši 0,5 EUR až 4 EUR/pokoj/den. Turistický poplatek je povinný a platí se přímo na recepci hotelu při ubytování. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Řecka .

Jiné

KOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1.5 EUR; pivo v baru od 1.5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. 

KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata, otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních zde v posledních letech cestovní ruch kvete.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Místo v blízkosti města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.

Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své – široká nabídka uspokojí opravdu každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přilákává nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.

Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.

Výlety v okolí

OSTROV NISSYROS - cena cca 43 EUR
Jeden z nejvíce vzrušujících výletů. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva spící sopky Poliviotis, která pokrývá téměř polovinu ostrova. Říká se, že Nissyros byl oddělena od Kosu právě po výbuchu sopky. Po dvacetiminutové cestě autobus vyjede do horní části sopky olivovými háji a zastaví uprostřed kráteru, který nabízí opravdu okouzlující výhled. Budete mít možnost se projít po kráteru a po prozkoumání sopky zbude ještě čas na oběd, návštěvu kláštera nebo na procházku po vesničce Mandraki.

EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně
Relaxační plavba v křišťálově čistých vodách Egejského moře. První zastávkou je malebný, malý ostrůvek Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně poplujeme ke Kalymnosu, zvanému ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou ke koupání je neobývaný ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady - náš kapitán Jannis vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

PROZKOUMEJ OSTROV KOS - cena cca 40 EUR
Vezmeme Vás na místa, která stojí za to vidět: Asklépiův chrám (doplatek 8 EUR), malá řecká vesnice Zia, kde se zastavil čas, nádhernou zátoku s modrou až průzračně čistou vodou. Výlet začíná prohlídkou města Kos, Hippokratova platanu, antické agory a starého města. Poté navštívíme Asklépiův chrám. Poté Vás vezmeme do nejpůvabnější vesničky na ostrově Kos, zvané Zia, která se nachází na vrcholu hory Dikeos. Odtud budete mít nádherný výhled do okolí.

BODRUM (TURECKO) - cena cca 40 EUR (včetně přístavních poplatků)
Naše dobrodružství s Orientem začne v zálivu na ostrově Kos, odkud vyplouvá loď do Turecka. Plavba trvá cca 1 hodinu. V současné době je Bodrum jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a je známá svým bazarem, kde si můžete koupit, např. kožené zboží (bundy, opasky, peněženky), hodinky, místní koření a sladkosti. Dozvíme se něco o historii středověkého hradu, který se nachází v blízkosti přístavu, bráně Mindos - pozůstatku po opevnění ze 4. století př.n.l. a starověkém divadlu.
Na tento výlet je potřeba si s sebou vzít cestovní pas.

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (při min. počtu 20 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není CK, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

04.09. (So) - 11.09. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standardní s výhledem do zahrady další typy pokojů
Light All Inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute15 261 Kč
Vybrat termín
04.09. (So) - 18.09. (So) 2021 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní s výhledem do zahrady další typy pokojů
Light All Inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute21 643 Kč
Vybrat termín
07.09. (Út) - 14.09. (Út) 2021 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní s výhledem do zahrady další typy pokojů
Light All Inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute15 583 Kč
Vybrat termín
07.09. (Út) - 18.09. (So) 2021 - 12 dní, 11 nocí
pokoj standardní s výhledem do zahrady další typy pokojů
Light All Inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute19 054 Kč
Vybrat termín
07.09. (Út) - 21.09. (Út) 2021 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní s výhledem do zahrady další typy pokojů
Light All Inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute21 777 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoLambi
HotelSilver Beach - Kos
pokoj standardní s výhledem do zahrady
Termín28.09.2021 - 05.10.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníLight All Inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...