Zájezdy k moři se slevou pro každého

ID: 972185

Termín: 09.05. (Ne) - 11.05. (Út) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 2 260 Kč

Popis zajezdu
Švajciarské domčeky *** se nacházejí v lázeňské obci Vyšné Ružbachy na jižních svazích Vysokých Tater, přibližně 40 km od Popradu směrem na severovýchod.  Ubytování Švajciarské domečky jsou dřevěné domečky připomínající alpskou srubovou architekturu. Jsou vhodné pro rodinnou dovolenou a partnerské dvojice, které ocení ticho a nerušené společné chvíle. Od budovy Balneoterapie jsou vzdáleny přibližně 80 m. Součástí účelně zařízených pokojů je koupelna se sprchovým koutem a WC, rádio, telefón a televize se satelitním přijímačem.  Gastronomie Na stravování hosté dochází do Bieleho domu vzdáleného přibližně 100 m, jehož budova z bílého travertinu slouží nejen jako gastrocentrum, ale také pro různé společenské události. Wellness služby a bazény Léčebné procedury probíhají v budově balneoterapie, Najdete zde rehabilitační bazén, masážní bazén, uhličitou lázeň, suchou finskou saunu, ochlazovací bazén a fitness centrum. Hosté mohou využívat také krytý bazén Izabela a wellness centrum se saunovým světem v hotelu Strand. V létě je k dispozici letní termální koupaliště Izabela Parkování Parkování je možné na parkovišti u LD Travertín. Parkovné cca 20 €/týden není zahrnuto v ceně pobytu.   Zajímavosti Areál lázní o rozloze 17 ha je součástí obce. Jeho historie sahá až do roku 1595, kdy byly postaveny první lázeňské budovy. Zvláštností lázní Vyšné Ružbachy je jezírko Kráter, naplněné termální vodou z pramene Izabela, o průměru 20 metrů, které je chráněnou přírodní památkou. V lázních vyvěrá 14 minerálních termálních léčivých pramenů. Voda z nich je využívána ke koupelím, pouze pramen Jozef slouží k pitné kúře. Léčí se zde choroby srdečního a cévního aparátu, dýchací cesty, duševní onemocnění, klimakterický syndrom a některé nemoci z povolání. Léčebné zdroje lázní jsou vyhledávané také při rekonvalescenci po onkologické léčbě. V létě je zpestřením pobytů termální koupaliště s malým ostrůvkem porostlým smrky uprostřed.    Okolí Pro Váš aktivní odpočinek jsou v okolí Ružbach připraveny cyklistické trasy a jezdecký areál. V zimě poskytují lázně možnost využít nabídky cenově zvýhodněných permanentek do nedalekého areálu SKI - park. Místa které určitě stojí za návštěvu jsou: travertinový lom, hrad Stará Ľubovňa, Ľubovnianský skanzen, středověký vojenský tábor ve Staré Ľubovni, Nestville park v obci Hniezdne, muzeum Červený klášter nebo Belianská jeskyně v Tatranském národním parku. Jedním z velkých lákadel je sjezd hraniční řeky Dunajec na tradičních dřevěných vorech.             
Vybavení
TV
TV-SAT
Telefon
Rádio
WC
Sprcha
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x plná penze (poslední oběd je formou obědového balíčku, který klient obdrží v den odjezdu při snídani), vstupní lékařská prohlídka, 3 procedury / noc, 7x 2 hod. vstup do Vitálného sveta včetně vstupu do krytého bazénu
Cena nezahrnuje
místní poplatek ve výši cca 0,5 EUR/osoba/noc, parkovné ve výši cca 2 EUR/noc
Poznamka
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz https://www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail, máte-li zájem, zašlete na: kontakt@geovita.cz.
11.05. (Út) - 13.05. (Čt) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2-lůžkový pokoj 2+0 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-2 260 Kč
Vybrat termín
11.05. (Út) - 14.05. (Pá) 2021 - 4 dny, 3 noci
2-lůžkový pokoj 2+0 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 390 Kč
Vybrat termín
11.05. (Út) - 16.05. (Ne) 2021 - 6 dní, 5 nocí
2-lůžkový pokoj 2+0 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-5 650 Kč
Vybrat termín
11.05. (Út) - 17.05. (Po) 2021 - 7 dní, 6 nocí
2-lůžkový pokoj 2+0 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 780 Kč
Vybrat termín
12.05. (St) - 14.05. (Pá) 2021 - 3 dny, 2 noci
2-lůžkový pokoj 2+0 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-2 260 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoSpišská Magura - Vyšné Ružbachy
HotelŠvajčiarske domčeky
2-lůžkový pokoj 2+0 - Dospělý na lůžku
Termín09.05.2021 - 11.05.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geovita, s.r.o. IČO: 28568541
Vytvářím objednávku...