Zájezdy k moři se slevou pro každého

O nás

 

 

Internetový cestovatelský portál tvadovolena.cz provozuje společnost CA Ventura se sídlem Pod Rybníkem 241,251 64 Struhařov.
V nabídce máme zájezdy od renomovaných českých a německých cestovních kanceláří, které jsou ověřené, působí již delší dobu na trhu a mají uzavřené řádné pojištění proti úpadku. Nabídka čítá tisíce zájezdů do celého světa od jednodenních výletů, eurovíkendů, poznávacích zájezdů, zájezdů se speciálním zaměřením až po pobytové zájezdy. Ceny jsou stejné jako u pořádajících cestovních kanceláří.

K hlavní nabídce zájezdů umožňujeme sjednání vedlejších služeb cestovního ruchu jako je parkování na letišti, prodej letenek a cestovního pojištění.

Můžete si sami z pohodlí domova vyhledávat v systému svůj zájezd a následně provést on-line rezervaci. Naši operátoři se v další fázi postarají o ověření volné kapacity a uzavření smlouvy. Vše je velice jednoduché, pohodlné a rychlé.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti cestovního ruchu Vám také rádi poradíme s výběrem dovolené přesně na míru. Je pro nás velmi důležité, abyste byli s našimi službami spokojeni a rádi se na nás obraceli i v budoucnu. Přínosná je pro nás také Vaše zpětná vazba, díky které se neustále zlepšujeme.

Přejeme Vám spoustu zážitků na cestách!

 

Simona Bulawová - majitelka CA
Vytvářím objednávku...